پنل ارسال پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی چیست؟

سامانه پیام صوتی ابزای جهت ارسال پیام به صورت صوت به شبکه همراه و یا تلفن ثابت است.

100پیام این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) استفاده نمایید؛ صدای خود را ضبط نمایید و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیام صوتی ارسال نمایید.

سامانه ارسال پیامک صوتی را از ما بخواهید

ارسال پیامک صوتی زمان دار | امکان دریافت کد | تبدیل نوشتار به صوت | فعال سازی سریع

ارسال پیام صوتی به بلک لیست

شما جهت اطلاع رسانی می توانید پیامک خود را به لیست سیاه ارسال نمایید و محدودیت در ارسال پیامک صوتی نخواهید داشت.

تبدیل پیامک نوشتاری به صوت

در سامانه پیامک متنی این امکان وجود دارد که متن پیامک متنی را به صورت فوری توسط سیستم با امکانات ویژه به صوت تبدیل نمایید.

فعال سازی رایگان پیام صوتی

ارسال پیامک صوتی به صورت پیش فرض به عنوان هدیه در تمامی سامانه های پیامکی وجود دارد و در قبال فعال سازی آن هزینه ای اخذ نمی شود.

ارسال در زمان مشخص

این امکان وجود دارد که شما پیام صوتی خود را در زمان شخصی ارسال نمایید لذا ساعت و دقیقه ارسال را به صورت دقیق می توانید مشخص نمایید.

تعرفه مناسب

تعرفه ارسال پیامک صوتی ارزان بوده و شما می توانید با نرخ بسیار پایین پیام خود را به مخاطبین ارسال نمایید. لازم به ذکر است این سرویس دلیور بیس می باشد.

ارسال پیامک انبوه

سامانه قادر است ارسال پیامک صوتی را به صورت انبوه انجام دهد البته ممکن است ملاحظاتی جهت محتوای پیامک در نظر گرفته شود.

سوالات متداول سامانه پیامک صوتی

جهت دریافت کافی است یک از سامانه های پیامک این واحد را تهیه نمایید بر روی تمامی بسته ها امکان ارسال پیامک صوتی وجود دارد.
در صورتی که دسترسی به ضبط صدا و ارسال پیامک از طریق فایلی که حاوی صدای ضبط شده است نباشد می توانید پیامک خود را به راحتی از بخش تبدیل متن به صوت انجام دهید.

طول مدت سرویس یک ساله است و امکان تمدید برای یک سال دیگر در صورت ارائه سرویس از طرف اپراتورها میسر خواهد بود .

جهت فعال سازی سامانه پیامک صوتی شما هزینه ای پرداخت نمی نمایید، فقط کافی است یکی از بسته های پیامکی این واحد را تهیه نمایید.
بله در زمان ارسال پیامک در طول پخش پیام دریافت کننده پیام با فشردن یکی از ارقم 1 تا 9 می تواند کدی را برای شما ارسال کند.
تعرفه پیامک بر اساس جدول ارسال پیامک صوتی به صورت ثانیه ای محاسبه می شود. لازم به ذکر هزینه ارسال پیامک صوتی به صورت دلیور بیس بوده و در صورت عدم پاسخ کاربر هزینه بازگشت داده می شود.